In: 3D Baskı Teknolojileri

Co Print tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, fonbulucu üzerinden başlatmış olduğu Paya Dayalı Kitlesel Fonlama kampanyasında 3 milyon TL tohum yatırım aldı.

Standart 3D yazıcıların çok renkli baskılar yapmasını sağlayan Co Print‘in Kickstarter kampanyası ile 36 saat içinde 100 bin dolar fon topladığını geçtiğimiz Kasım ayında sizlere aktarmıştık. Bugün edindiğimiz bilgilere göre Co Print yeni bir yatırım aldı.

Co Print tarafından aktarılan bilgilere göre girişim, fonbulucu üzerinden başlatmış olduğu Paya Dayalı Kitlesel Fonlama kampanyasında 3 milyon TL tohum yatırım aldı. Söz konusu 3 milyon TL’lik yatırım 26 milyon 750 bin TL değerleme üzerinden gerçekleştiğini de ekleyelim.

Co Print’in fonbulucu üzerinden yürüttüğü “Kitlesel fonlama” yatırım turu Fonbulucu GSYF’nin 200 bin TL ve Ankara Kalkınma Ajansı’nın 50 bin TL yatırımı ile başlayarak 405 dakikada tamamlandı. Yatırım turu ile birlikte toplamda 1587 kişinin Co Print’e ortak olduğunu da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Asmodel olarak ürün tasarımı, görsel ve fonksiyonel prototip üretimi ve 3 boyutlu optik tarama gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde sağlamaktayız.

Aşağıdaki formu doldurarak bizden kısa bir süre içinde dönüş alabilirsiniz.