Konvansiyonel İmalatGeleneksel üretim yöntemlerinde de dün olduğu gibi bugün de As Model

Katmanlı üretimin sunduğu avantajlara rağmen, geleneksel üretimin doğru çözüm olduğu zamanlar da vardır. Yüksek teknoloji 3 boyutlu baskı ve tarama çözümlerimizin yanısıra, geleneksel üretim yöntemlerinden olan CNC İşleme, Silikon Kalıplama, Enjeksiyon Kalıplama ve Acil Hibrit Kalıplama çözümlerimiz ile tüm müşterilerimize düşük maliyet, yüksek kalite ve yüksek hızda son kullanıcı parça hizmeti sunuyoruz.

3 ve 5 eksenli CNC makineler ile parça üretimi, blok malzemeden basit parçaları, hassas toleranslarla, tekrarlanabilirlik ve sınırsız desen ömrü CNC işleme servisi sağlıyoruz. Gerçek malzemeleri simüle eden polüretan malzemelerden silikon kalıplama ile az adetli ön seri üretim ve köprü üretim çözümleri üretiyoruz. Çelik bloktan CNC ile işlenerek ürettiğimiz enjeksiyon kalıplama ile birkaç bin parça veya zamanınız varsa milyonlarca parça üretebilmenizi sağlıyoruz.

Dünden bugüne tecrübemiz ve teknolojik gücümüzle As Model olarak daima yanınızdayız.

Konvansiyonel İmalat Çözümlerimiz

Geleneksel Üretim Yöntemlerini en güncel teknolojiler ile birleştiriyoruzMüşterilerimize düşük maliyet, yüksek kalite ve yüksek hızda son kullanıcı parça hizmeti sunuyoruz.

note code

1. Düşük Maliyet

Daha uygun maliyetlerle ve daha efektif üretim çözümleri.

tactic

2. Yüksek Kalite

Yüksek üretim kabiliyet ve kalitesi, yüksek teknoloji ve yeterli tecrübe ile gerçekleşir.

3. Yüksek Hız

Yüzey kalitesi ve boyut hassasiyeti çok yüksek hızlı üretim.

Firmamızın bünyesinde bulundurduğu vakum makinesi ile yer çekimi etkisiyle kalıba dolan poliüretan malzemeler girdikleri reaksiyon ile katılaşır ve mükemmel fonksiyonel malzeme özellikleri sunarlar.

S.S.S.Konvansiyonel imalat ile ilgili sıkça sorulan sorular;

CNC torna tezgahları, bilgisayar kontrolü ile kullanılan CNC programları sayesinde iş parçalarını belirlenen ölçü, ilerleme ve devir ile kısa zamanda seri bir şekilde üretim yapmaktadır. CNC, makine, tarım ve otomotiv sektörlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Enjeksiyon kalıplama, ısı ile erimiş plastik malzemelerin bir kalıba enjekte edilmesi sonra soğutulması ve katılaştırılmasıyla kalıplanmış ürünler elde etme yöntemidir. Termoplastiklerin şekillendirilmesinde en çok kullanılan metot enjeksiyonla kalıplama metodudur.

Silikon kalıp, kalıp malzemesi olarak silikonun kullanıldığı, kalıpların döküm yöntemiyle hazırlandığı ve silikon kalıplamanın yapılmasını sağlayan üretim malzemesidir. Poliüretan (sıvı plastik) döküm, Epoksi reçine döküm, kurşun vb. gibi metal dökümleri yapılmaktadır.

Plastik otomotiv iç trim parçaları, beyaz eşya endüstrisi parçaları, PMMA ve PC şeffaf aydınlatma parçaları, elektronik komponentler, plastik kutular ve muhafaza ekipmanları gibi alanlarda kullanılmaktadır.

  Geri Dönüş Talep Edin

  Başarı ve kaliteli birer tesadüf değildir. İhtiyacınız olanı doğrudan karşılamak için buradayız.

  Alanında uzman olduğumuz ve en yeni teknolojiler ile desteklediğimiz servislerimiz için bizimle kolayca iletişimize geçin. İhtiyacınızı en hızlı ve kalite olacak şekilde sizin için sağlayalım.

  Not: Bilgileriniz Gizlilik Politikamız kapsamında kesinlikle gizli tutulur.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Asmodel olarak ürün tasarımı, görsel ve fonksiyonel prototip üretimi ve 3 boyutlu optik tarama gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde sağlamaktayız.

  Aşağıdaki formu doldurarak bizden kısa bir süre içinde dönüş alabilirsiniz.