3D BASKIPrototip oluşturma, ürün geliştirmenin en önemli aşamalarından birisidir.

Gerçeğe dönüştürmek istediğiniz tasarımların, uzmanlarımız tarafından yazılım desteği ile oluşturulan 3D modelini (CAD), eklemeli imalat yöntemi ile uygun teknoloji ve malzeme seçerek, 3D yazıcılarda üretiyoruz.

Sunduğumuz 3D baskı üretim yöntemi ve teknolojileri

PROJELERİNİZİ BİR SONRAKİ SEVİYEYE TAŞIYINAs Model tecrübesi ile hızlı prototip oluşturma sürecinize bugün başlayın

1. Geliştirme

Dijital ortamda prototip ve testleri titizlikle sonuçlandırılan tasarımların üretim sürecine hazırlıyoruz.

2. Modelleme

Teknik resim veya var olan bir numune üzerinden yola çıkarak, seri üretime kadar olan süreçte tasarım desteği sağlıyoruz.

3. Üretme

3D modelin (CAD), eklemeli imalat yöntemi ile uygun teknoloji ve malzeme seçerek, 3D yazıcılarda üretiyoruz.

En yüksek doğrulukta prototipleme çözümlerimiz ile seri üretim öncesi işlevsel özellikler oluşturma ve bunların test edilebilme imkanını sağlıyoruz.

Zaman en kıymetli hazinemizdir. Prototipler, ürün geliştirmenizde önemli bir adımdır. Daha maliyetli bir üretim adımından önce, ürününüzün tasarımını ve işlevselliğini değerlendirmeniz gerekir. Hızlı prototip oluşturma, mühendislerin ve tasarımcıların ürünlerini daha hızlı üretip test etmelerine ve tasarımlarında gerektiği kadar revizyon yapabilmelerine olanak tanır.

Eklemeli imalat teknolojisi, FDM, Polyjet, SLA ve MJF gibi ileri teknolojiler, seri imalat öncesi her türlü uygulama için hem zaman hem maliyet tasarrufu sağlamaktadır. CNC işleme gibi imalat teknolojilerinin dezavantajlarından kurtulmak ve projelerinizi hızla geliştirmek için bu baskı teknolojilerinden kusursuz yararlanmanız için buradayız.

Hızlı prototip oluşturma, tasarım ve geliştirme süresini azaltır, bu da ürün geliştirme maliyetlerinde azalmaya yol açar. Bu aynı zamanda revize etme ve test için daha fazla imkan sunar. Hızlı prototipleme, genel üretim süreciniz üzerinde birçok olumlu bir etkiye sahiptir. 

3D baskı üretim teknikleriyle hızlı prototipleme imkanı elde edilir. Hızlı prototipleme, 3 boyutlu bir modelden bir prototip model oluşturma tekniğidir. Eklemeli imalatın süreç olduğunu ve hızlı prototiplemenin elde edilen nihai sonuç olduğunu söyleyebiliriz.

Hızlı prototipleme herkes tarafından ve her tür endüstri tarafından kullanılabilir. Ayrıca hızlı prototipleme, herhangi bir ürün için ürün geliştirme döngüsünün tüm aşamalarında kullanılabilir.

  Geri Dönüş Talep Edin

  Başarı ve kaliteli birer tesadüf değildir. İhtiyacınız olanı doğrudan karşılamak için buradayız.

  Alanında uzman olduğumuz ve en yeni teknolojiler ile desteklediğimiz servislerimiz için bizimle kolayca iletişimize geçin. İhtiyacınızı en hızlı ve kalite olacak şekilde sizin için sağlayalım.

  Not: Bilgileriniz Gizlilik Politikamız kapsamında kesinlikle gizli tutulur.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Asmodel olarak ürün tasarımı, görsel ve fonksiyonel prototip üretimi ve 3 boyutlu optik tarama gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde sağlamaktayız.

  Aşağıdaki formu doldurarak bizden kısa bir süre içinde dönüş alabilirsiniz.