Neler yapıyoruzHayal kurmakla başlayan bu serüvende küçük yada büyük nesnelerin en doğru prototiplerini elde etmenizi sağlıyoruz.

3D Baskı

Gerçeğe dönüştürmek istediğiniz tüm tasarımların, uzmanlarımız tarafından yazılım desteği ile oluşturulan 3D modelini (CAD), son teknoloji eklemeli imalat yöntemi ile uygun teknoloji ve malzeme seçerek, 3D yazıcılarda üretiyoruz.

>Detaylar

Konvansiyonel İmalat

Cad datası hazır olan ürünlerin 3 boyutlu fiziksel modellerini, firmamız bünyesinde bulunan prototip üretim sistemleri ile renkli, görsel ve fonksiyonel modeller haline getirerek seri üretim öncesi gerçeğe uygun prototiplerini imal ediyoruz.

>Detaylar
radar

3B Optik Tarama

Gelişmiş ekipman ve yazılımları kullanarak CAD verisi bulunmayan fiziksel nesnenizi dijital ortama aktarıyoruz. Elde edilen dataları, talep doğrultusunda çeşitli uygulamalar için kullanıyor ya da STL, OBJ gibi formatlarda size teslim ediyoruz.

>Detaylar

S.S.S.Ürettiğimiz çözümlerle ilgili sıkça sorulan sorulara göz atın.

As Model olarak müşterilerimize yüksek rekabetin yaşandığı üretim sektöründe, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak  çözümleri sunuyoruz. Zaman zaman sıkça karşımıza çıkan bazı soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Ürettiğimiz çözümler ile ilgili diğer tüm soru ve görüşleriniz için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Pek çok farklı endüstri türü 3D Tarama kullanıyor. Yeniden tasarlamak istedikleri ama çizimleri olmayan orijinal ürünler için talepler alabiliyoruz. Bu tür ürünler için 3D tarama Hizmetlerimizi kullanarak mükemmel bir çizim elde edebilirsiniz. Elde edilen CAD datası, ürünü yeniden tasarlamak ve geliştirmek için kullanılabilir. Ayrıca içine sığması için bir parçaya ihtiyaç duyan öğeleri 3B taramak için de kullanıyoruz. Orijinal parçanın tam ölçülerine sahipseniz, bu sayede 3B tarama ile ikinci parçayı tasarlamayı çok daha basit hale getiriyoruz.

Tersine Mühendislik Hizmetlerimizin birçok farklı kullanımı vardır. Müşterilerimiz için tasarım sürecini çok daha doğru hale getirerek, fiziksel bir nesneyi 3B tarayarak işe başlıyoruz. Daha sonra parçaya tersine mühendislik uyguluyoruz. Elde edilen veriler daha sonra orijinal parçayı yeniden tasarlamak için kullanılabilir hale getiriyoruz. Ayrıca orijinal öğeye sığacak yeni bir parça yapmak için de kullanılabilir. 3D baskı teknolojisi o kadar hassasdır ki parçalar mükemmel bir şekilde uyum sağlamaktadır. Orijinal çizimleriniz olmayan mevcut bir öğeye benzer bir parça tasarlamak içinde tersine mühendislik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sunduğumuz 3D Baskı Hizmetlerinin birçok kullanım alanı vardır. Farklı yüzeyler elde etmek için farklı malzeme türlerini kullanabilirsiniz. ABS, PLA, PETG ve çok daha fazlası hakkında müşterilerimize detaylı bilgi vererek, ihtiyaçları doğrultusunda doğru baskı malzemesinin tercih edilmesini sağlıyoruz. Bir tasarımın tek seferlik bir modelini üretmek istiyorsanız 3D baskı sizin için idealdir. Veya yeni bir parça tasarladıysanız ve ölçülerini test etmek istiyorsanız yine 3D baskı hizmetlerimiz size doğru çözümü sunacaktır. Elde edilen parçalar istenilen forma uymuyorsa, ölçümleri değiştirebilir ve tekrar baskı sağlayarak seri imalat öncesi avantaj sağlayabilirsiniz. 

Hızlı prototipleme, ürün tasarımcılarının çalışma şeklini değiştiriyor. Tasarımcılar artık bir ürünü birkaç hafta içinde pazara sunabiliyor. Bu da rakiplerinizden her zaman bir adım önde olmak anlamına gelmektedir. Üretmek istediğiniz bir fikriniz varsa bir 3B model oluşturarak fikrinizi hayata geçirme konusunda size profesyonel destek sağlıyoruz. Ürünün görünüşünü ve hissini prototip modelleme ile elde edebilirsiniz.  Bunların hepsini büyük miktarlarda para harcamadan önce yapabilirsiniz.  

Yaratmak istediğiniz bir ürününüz varsa, bizimle şimdi iletişime geçin. Fikrinizi gerçeğe dönüştürmek için deneyim ve teknolojimizi sizin için en iyi şekilde kullanmaktayız.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Asmodel olarak ürün tasarımı, görsel ve fonksiyonel prototip üretimi ve 3 boyutlu optik tarama gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde sağlamaktayız.

Aşağıdaki formu doldurarak bizden kısa bir süre içinde dönüş alabilirsiniz.