SERVİSLER3B Tarama, Ürün Tasarımı ve Mühendislik servislerimizi keşfedin

Çeşitli boyutlara, biçimlere, renklere, dokulara ve ayrıntılı karmaşık geometrilere sahip nesnelerin son derece hassas 3 Boyutlu modellerini oluşturmak için tarama ve diğer mühendislik servislerimizi keşfedin. Modeli oluştururken hiçbir detayın atlanmamasını sağlıyor ve müşterilerimiz için en yüksek kalitede sonuçları elde etmek adına her zaman yeni teknolojilere yatırım yapıyoruz.

Yeni ürünler geliştirmek, pazara daha hızlı girmek için modern çözümler gerektirir. Yeni Ürün geliştirmenin tüm aşamalarını ele alarak, başlangıçtan sona, tasarım ve üretim dahil, kapsamlı ve anahtar teslimi çözümler sunuyoruz.

Tersine mühendislik, imalat, otomotiv, havacılık, sağlık ve diğer birçok sektör gibi birden çok endüstri segmentinin anahtarıdır. Ürün tasarımı geliştirme ve yeni ürünler dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesine sahip olan bu alanda kapsamlı hizmetler sunuyoruz.

As Model olarak 3B optik taramadan, ürün tasarımı, ürün geliştirme, kalite kontrol ve tersine mühendislik çözümlerine kadar her konuda size yardımcı olabiliriz.

Sağladığımız Servisler

İşinizi şansa bırakmayın. garantili 3b tarama ve mühendislik servislerimizi hemen keşfedin.Servis hizmetlerimizde bizi başarıya götüren 3 temel etken.

tactic

1. Yaratıcı

Yeni ürün geliştirmenin tüm aşamalarını ele alıyoruz: Fikir, konsept, tasarım, prototip, parça üretimi, test etme ve sonlandırma (mekanik özellikler ve estetik)

crosshair

2. Hedefe Yönelik

Kaliteden ödün vermeden daha fazla özgürlük ve esneklik ile üretiminizi yeniden düşünmeniz için doğru hedefe yönelik çalışmalar elde etmenizi sağlıyoruz.

algorithm

3. Kaliteli

Tasarım ve proje uzmanlarından oluşan ekibimiz, iş akışının her adımında en uygun kalitede ürünü elde edilmesini sağlar ve projenizde sizi bir adım öne taşır.

Hızlı, doğru ve uygun maliyetli servislerimizi keşfedin.

S.S.S.Servislerimiz ile ilgili sıkça sorulan sorular;

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, çeşitli boyutlarda, renklerde, formlarda, dokularda ve karmaşık geometrilerde herhangi bir nesnenin son derece doğru bir 3B modelini oluşturmanıza yardımcı olabilir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için nesnenizin her ayrıntısını yakalamak adına en son teknoloji ve ekipmanı kullanıyoruz. Elde ettiğimiz modeller ile işinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazırlanabilirsiniz.

Ürün geliştirme, eğitim veya hobi amaçlarıyla daha fazla profesyonellik için herhangi bir nesneyi dijitalleştirmenize yardımcı olabiliriz. Ayrıca, bir tarafta hassas modelleme yeteneklerimiz ve diğer tarafta isteğe bağlı 3D baskı ile uçtan uca bir servis ağına sahibiz. Bu da 3D taramadan, 3D baskıya ve tüm mühendislik çalışmalarına kadar her şeye sahip olduğumuz anlamına geliyor.

Tersine Mühendislik, nesnelerin doğru ve gerçekçi modellerini oluşturma, bir nesnenin yüzeyi hakkında ayrıntılı verileri yakalama ve nesnelerin saklanabilen ve kolayca erişilebilen dijital kopyalarını oluşturma dahil olmak üzere birçok servisi içerisinde barındırır. 3D tarayıcılar, yeni tasarımlar oluşturmak veya mevcut olanları geliştirmek için kullanılabilen mevcut nesnelerin tersine mühendislik modellerini oluşturmak için de kullanılabilir.

Mühendis ekibimiz ile birlikte sizinle çalışmaya ve ihtiyaçlarınıza uygun özel çözümler oluşturmaya hazırız. Uzmanlığımızla, şirketinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabiliriz. Süreçlerimizle ilgili olabilecek tüm sorularınızı veya endişelerinizi yanıtlamaya hazırız, bize ulaşmaktan çekinmeyin.

  Geri Dönüş Talep Edin

  Başarı ve kaliteli birer tesadüf değildir. İhtiyacınız olanı doğrudan karşılamak için buradayız.

  Alanında uzman olduğumuz ve en yeni teknolojiler ile desteklediğimiz servislerimiz için bizimle kolayca iletişimize geçin. İhtiyacınızı en hızlı ve kalite olacak şekilde sizin için sağlayalım.

  Not: Bilgileriniz Gizlilik Politikamız kapsamında kesinlikle gizli tutulur.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Asmodel olarak ürün tasarımı, görsel ve fonksiyonel prototip üretimi ve 3 boyutlu optik tarama gibi hizmetleri siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde sağlamaktayız.

  Aşağıdaki formu doldurarak bizden kısa bir süre içinde dönüş alabilirsiniz.